پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس24 به منظور ارائه خدمات تخصصی تحلیلی و مشاوره ای از طریق بستر الکترونیکی به صورت روزانه و در طول ساعات فعالیت بورس اوراق بهادار تهران اقدام به بروز رسانی منظم سایت می نماید.

برای استفاده از بورس 24 دقت نمایید که مطالب این رسانه عمدتا در سه گروه عمده تقدیم می شوند:

الف- مطالب آزاد: استفاده از این نوع مطالب کاملا آزاد و رایگان است. برای دیدن متن کامل این نوع مطالب، خبرها و تحلیل ها کافیست بر روی عنوان آن ها کلیک کنید تا بتوانید از آن ها استفاده نمایید. علاوه بر برخی از مطالب تحلیلی و یا پیغام ها، در حال حاضر استفاده از اتاق گفت گو و اخبار اقتصادی و گوناگون نیز کاملا آزاد است.اما استفاده از پیام خصوصی یا چت آنلاین نیازمند عضویت ویژه در اتاق گفت و گو است.

ب- مطالب عادی : این گروه از مطالب و تحلیل ها با درجه اهمیت و تاثیر پایین تر به عنوان نمونه مطالب و تحلیل ها و آشنایی کلی سهامداران با کیفیت مطالب سایت ارائه می شود. برای دیدن این نوع مطالب کافیست در سایت بورس 24 ثبت نام کنید. برای این منظور بر روی لینک عضویت در سایت کلیک کرده و پس از وارد نمودن مشخصات شخصی خود نام کاربری و کلمه عبور خود را انتخاب و ثبت نام فرمایید. به محض ثبت نام با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه نخست سایت به عنوان کاربر عادی وارد سایت بورس 24 شده و به کلیه مطالب آزاد و عادی دسترسی خواهید داشت. ثبت نام عادی در سایت بورس 24 کاملا رایگان است.

ج- مطالب ویژه: بخش عمده و اصلی مطالب سایت بورس 24 شامل مهمترین و داغ ترین خبرها و گمانه زنی پیرامون شرکت ها و بازار، پرسش و پاسخ آنلاین،تحلیل بنیادی و تکنیکی شرکت های بورسی، قیمت گذاری سهام شرکت ها، رتبه بندی سهام بورسی، تحلیل و بررسی بنیادی آخرین اطلاعیه شرکت ها و ... در گروه مطالب ویژه بورس 24 طبقه بندی می شوند. برای دسترسی به این مطالب، کاربران عادی که قبلا در سایت ثبت نام نموده اند با واریز مبلغ اشتراک مورد نظر بر اساس جدول زیر، به حساب ذکر شده در پایین صفحه و فکس تصویر فیش واریزی، دسترسی ویژه آنان به کلیه بخش های سایت با همان نام کاربری و کلمه عبور قبلی فعال خواهد شد.

پرداخت پرداخت پرداخت پرداخت پرداخت پرداخت

 کاربرانی که بیش از یک بار خرید داشته اند برای اطلاع از طرح های تخفیف با واحد فروش با شماره های 88556400-88556500  داخلی 114-120-121 تماس حاصل فرمایند

* در صورت اتصال سیستم ارسال گروهی پیامک توسط مخابرات، بورس 24 همه روزه در ساعت معاملات از طریق پیامک اطلاعات مهم بازار را به کاربران ویژه اطلاع رسانی می کند.

* در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های 88556400 و 88556500  تماس بگیرید.  

دفتر مرکزی: 88556500-88556400

واحد فروش : داخلی 114-121-120