بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران،طی سخنانی گفت: خوشحالیم که امروز می‌ بینیم، این شرکت در حوزه مسئولیت‌ های اجتماعی نیز گل کاشته و موفقیت‌ های زیادی را کسب کرده است. به گفته وی ملی مس جدا از موفقیت‌ های بسیاری کع تاکنون در حوزه اقتصاد داشته است، در حوزه...

بورس 24: «بهرام شکوری» در گفت‌ و گوی اختصاصی با مس پرس با اشاره به موفقیت‌ های ورزشی صنعت مس در سال جهش تولید و انجام خدمات پر شمار در حوزه مسئولیت اجتماعی، گفت: شرکت مس موفقیت‌ های بسیاری تاکنون در حوزه اقتصاد داشته است.

او  افزود: خوشحالیم که امروز می‌بینیم این شرکت در حوزه مسئولیت‌ های اجتماعی نیز گل کاشته و موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است.

رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران به قهرمانی و صعود تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر، قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون برای سومین بار و قهرمانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان و راهیابی این تیم به جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و افزود: ورزش در دنیای امروز یکی از مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ هاست و کسب موفقیت‌ های ورزشی توسط شرکت مس مدیون دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس است.

وی اضافه کرد: دلیل تکرار موفقیت‌ های اقتصادی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی این است که مدیرعامل شرکت مس علاوه بر این‌که مسلط به دانش در زمینه معدن هستند، بر مفاهیم و موضوعات اقتصاد کلان و همچنین علم مدیریت هم تسلط دارند و با ترکیب این دانش‌ها توانسته‌اند شرکت مس را به جایگاه کنونی برسانند.

شکوری همچنین اذعان داشت: الگویی که سعد محمدی در زمینه مدیریت شرکت مس و استفاده از زیرساخت‌های موجود برای ارتقای جایگاه شرکت به کار برده است می‌ تواند در سایر مجموعه‌ های دولتی و خصوصی نیز مورد استفاده قرار گیرد و منشا خیر و برکت برای کشور شود.