مجید ضیائی، به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس نوشت: سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت هر چه باشد، بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت. یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت رشید ایران...

بورس 24: مدیر عامل شرکت صنایع مس شهید باهنر به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ

سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت هر چه باشد بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت. یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت رشید ایران سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست.

این سرنوشت هر چه باشد بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت. یکی از مقاطع سرنوشت سازی که هوشمندانه در آن حضور یافت و سهم مهمّی در رسالت تاریخی خود ایفا نمود، دوران «دفاع مقدس» بود. بی تردید این اراده خلل ناپذیر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرین های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.

انگیزه الهی فرزندان این مرز و بوم نشان از رشد بینش سیاسی، درایت و آگاهی و نیز شعور الهی آنان بود که علی رغم همه سختی ها و فشارهای ناجوانمردانه و نابرابر دشمنان دین خدا، ایستادگی و مقاومت را پیشه خویش ساختند تا از این آزمون بزرگ الهی نیز سربلند بیرون آیند.

اما امسال اولین سالی است که برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس بدون حضور سردار پرافتخار دیار کریمان، شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی برگزار می گردد.

رادمردی که عطر حضورش در این عالم تداعی کننده پاکی و خلوص رزمندگان اسلام بود و یاد مجاهدتهای خستگی ناپذیر آنان را در ذهن ها تداعی می کرد.

او اکنون از افق شهادت که منتهای آرزویش بود وسالها سنگر به سنگر در پی اش می گشت تا این شاهد شیرین را در آغوش بکشد، بر استمرار راه شهیدان نظارت دارد و قطعا گوشه گوشه محافل بزرگداشت خاطره آن سال ها، از نگاه نافذ او سرشار خواهد بود.

پس ما نیز با تمام وجود یادش را گرامی داشته و بر ادامه راه پرافتخار او و دیگر همرزمانش پای می فشاریم و عهد می بندیم، که در هر سنگری از سنگرهای جهاد در راه حق، از جمله در سنگر اقتصاد تا سرحد توان،پایمردی کنیم و برای اعتلای پرچم پر افتخار اسلام از هیچ کوششی فروگذار ننماییم؛باشد که در روز بازپسین شفاعتمان کند و در شمار یاران خویش پذیرایمان گردد.ان شاالله

*مجید ضیائی*

*مدیر عامل شرکت صنایع مس شهید باهنر*