خبرنگار بورس ٢۴ ساعتی پیش تصاویر جالبی از کتابفروشی های میدان انقلاب تهران تهیه کرده است. میدان انقلاب پایتخت و اطراف دانشگاه تهران که کانون کتابفروشی هاست و هر نوع کتابی از داستان و رمان گرفته تا انواع کتب آموزشی نایاب در آنجا یافت می شود ، این روزها تمرکز خود را بر روی فروش کتب بورسی گذاشته اند. این گزارش میدانی حاکی از آن است : ویترین همه کتابفروشی ها از این کتاب های بورسی پر شده...

خبرنگار بورس 24 ساعتی پیش تصاویر جالبی از کتابفروشی های میدان انقلاب تهران تهیه کرده است.

میدان انقلاب پایتخت و اطراف دانشگاه تهران که کانون کتابفروشی هاست و هر نوع کتابی از داستان و رمان گرفته تا انواع کتب آموزشی نایاب در آنجا یافت می شود ، این روزها تمرکز خود را بر روی فروش کتب بورسی گذاشته اند.

این گزارش میدانی حاکی از آن است : ویترین همه کتابفروشی ها از این کتاب های بورسی پر شده...

رضا یکی از فروشنده های کتاب می گوید : این روزها ما دو نوع مشتری بیشتر نداریم ، یکی دانشجویان که به دنبال کتاب هایی هستند که اساتید معرفی کرده اند برای مطالعه و پاس کردن واحدهای دانشگاهی و مشتری مهم تر کسانی هستند که می خواهند بورس یاد بگیرند و از همه قشری هستند.

وی گفت : از یک سال گذشته یادگیری بورس و سهام از طریق کتب بورسی و مالی تقاضای زیادی پیدا کرده و ویترین کتاب فروشی ها پر شده از کتاب هایی از این دست و خدا را شکر در این کسادی بازار ما با تقاضای زیاد کتب بورسی مواجه هستیم.

او تعداد کتب های مرتبط با بورس و صنعت مالی را در کتابفروشی های میدان انقلاب بالغ بر 500 جلد عنوان کتاب عنوان کرد که در مقایس تقاضاهای موجود بسیار اندک است و گفت ما گاها مجبوریم برای پیدا کردن کتب متقاضی ثبت سفارش کنیم و بعد از چند روز کتاب متقاضی را از طریق پست به دست وی برسانیم.

خبرنگار بورس 24 گزارش می دهد : این میزان امیدواری واقعا نشان دهنده تمایل مردم به یادگیری و آموزش بورس است و سازمان بورس و اوراق بهادار موظف است با توجه به این نیاز که خود را در کف کتابفروشی های قلب پایتخت نشان داده ، اقدام به آموزش فراگیر بازار سرمایه و نحوه فعالیت در آن بنماید.


نظرات

  • دولت آباد علیاء

    سلام اگر تز شهرستان بخواهیم از کتاب فروشی های میدان انقلاب خرید کنیم باید به چه صورت سفارش بدهیم

    ۱۳۹۹/۴/۲۰ - ۰۳:۳۴