فرخی دانش آموخته مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد است. وی پیش از این مسئولیت‌هایی متعددی را بر عهده داشته است. از جمله مهمترین سوابق اجرایی ١٩ ساله این مدیر با سابقه بازار سرمایه می توان به عضو موظف هیات مدیره تامین سرمایه بانک ملت اشاره کرد. همچنین معاونت سرمایه گذاری و توسعه بازار شرکت تامین سرمایه امید، مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری دستاورد دی و چندین موارد دیگر در کارنامه کاری این مدیر موفق به چشم می خورد. به باور اکثر فعالان بازار سرمایه، فرخی از مدیران خوشنام، با اخلاق و حرفه ایی بوده و عملکرد مقبولی در بازار سرمایه داشته است...

بورس 24 : مازیار فرخی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گوهران امید انتخاب شد.

مازیار فرخی این مدیر با اخلاق، باسابقه و فعال بازار سرمایه راهی شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید شد تا از این پس مدیریت این شرکت فرابورسی با ارزشی بیش از 3.7 هزار میلیارد تومان را عهده دار و جایگزین سیاوش وکیلی شود.

فرخی دانش آموخته مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد است. وی پیش از این مسئولیت‌هایی متعددی را بر عهده داشته است. از جمله مهمترین سوابق اجرایی 19 ساله این مدیر با سابقه بازار سرمایه می توان به عضو موظف هیات مدیره تامین سرمایه بانک ملت اشاره کرد. همچنین معاونت سرمایه گذاری و توسعه بازار شرکت تامین سرمایه امید، مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری دستاورد دی و چندین موارد دیگر در کارنامه کاری این مدیر موفق به چشم می خورد. به باور اکثر فعالان بازار سرمایه، فرخی از مدیران خوشنام، با اخلاق و حرفه ایی بوده و عملکرد مقبولی در بازار سرمایه داشته است.

براساس این گزارش، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید یکی از شرکت های سرمایه گذاری بزرگ بازار سهام به شمار می رود که توانسته با ثبت بازدهی در حدود 290درصدی از ابتدای سال جاری تا 16تیرماه، عملکرد قابل توجهی را به ثبت رساند.