امروز (چهارشنبه) صرافی‌ های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۹ هزار و ۴۹۵ تومان ‌خریدند و معادل ۱۹ هزار و ۵۹۵ تومان فروختند، که...

بورس 24: جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز را در این خبر بخوانید.

به گزارش ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۸۲۸ هزار و ۲۸۹ تومان و ارزش هر اونس طلای جهانی هم ۱۷۷۵.۱۴ دلار است.

دلار را چند بخریم؟

اما در جریان معاملات امروز بازار ارز، افزایش نرخ دلار و یورو باز هم ادامه داشت.

امروز (چهارشنبه) صرافی‌ های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۹ هزار و ۴۹۵ تومان ‌خریدند و معادل ۱۹ هزار و ۵۹۵ تومان فروختند.

در حالی که دیروز این صرافی‌ ها نرخ خرید و فروش هر دلار آمریکا را به ترتیب معادل ۱۹ هزار و ۱۹۵ و ۱۹ هزار و ۲۹۵ تومان اعلام کردند، که امروز قیمت خرید و فروش دلار ۳۰۰ تومان افزایش قیمت داشت.

امروز هر یورو از سوی صرافی‌ های بانکی معادل ۲۱ هزار و ۵۹۵ تومان خریداری شد و به قیمت ۲۱ هزار و ۶۹۵ تومان هم فروخته شد که در مقایسه با معاملات روز گذشته معادل ۳۰۰ تومان افزایش داشت.

علاوه بر این، بانک‌ ها نیز هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۹ هزار و ۳۰۰ تومان و هر یورو را معادل ۲۱ هزار و ۵۰۰ هزار تومان خریدند که نسبت به دیروز افزایش قیمت داشت.