در صورت‌ های مالی سال ٩٨ سود قطعی شده برای سه ماهه اول سال ٩٩ نیز خبرهای خوبی داریم هم برای اهالی بازار سرمایه، هم برای مشتریان بانک بانک در شاخص جذب منابع کم نظیر عمل کرده است صیدی با اشاره به صف‌ های خرید «وبصادر» در روزهای اخیر گفت: تشکیل صف خرید روزانه تا دو میلیارد سهم بانک صادرات ایران در روزهای اخیر نشان می‌ دهد، که سهامداران و فعالان بازار منتظر خبرهای خوبی از بانک صادرات ایران هستند. مدیر عامل بانک صادرات در تشریح...

بورس 24: مدیر عامل بانک صادرات ایران تاکید کرد که این بانک امروز از نظر منابع و مصارف، مطالبات و تعداد کاربران بانکداری الکترونیکی، در بهترین شرایط هشت سال اخیر قرار گرفته است.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌الله صیدی در مراسم تکریم و معارفه مدیریت شعب شرق تهران با بیان این مطلب افزود: در صورت‌های مالی سال ٩٨ بانک صادرات ایران سود قطعی شده و برای سه ماهه اول سال ٩٩ نیز خبرهای خوبی برای بازار سرمایه، مشتریان و هموطنان خواهیم داشت.

وی با اشاره به صف‌های خرید «وبصادر» در روزهای اخیر افزود: تشکیل صف خرید روزانه تا دو میلیارد سهم بانک صادرات ایران در روزهای اخیر نشان می‌دهد که سهامداران و فعالان بازار منتظرخبرهای خوبی از بانک صادرات ایران هستند.

مدیرعامل بانک صادرات در تشریح دلایل سودآوری بانک گفت: بهبود نرخ موثر تسهیلات، جذب منابع ارزان قیمت و تلاش برای کاهش هزینه‌ها، به ویژه کاهش هزینه ذخیره مطالبات مشکوک‌الوصول و هزینه‌های مالی از جمله عوامل اصلی سودآوری بانک بوده است.

صیدی بر ادامه رعایت حد مجاز تسهیلات و پرهیز از اضافه برداشت از منابع بانک مرکزی نیز تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: این که یک سازمان ٦٩ سال دوام بیاورد و رشد کند و دو یا سه حادثه بزرگ را هم از سر بگذراند و بالنده‌تر پیش برود، اتفاقی نیست. بانک صادرات ایران با کسب موفقیتی دیگر، در شاخص جذب منابع کم نظیر عمل کرده است.