معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دور کاری یک سوم کارکنان خبر داد و افزود...

بورس 24: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دورکاری یک سوم کارکنان خبر داد و گفت: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود.

غلامرضا عباس پاشا با اشاره به وضعیت حضور کارکنان دستگاه‌ های اجرایی اظهار داشت: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دور کاری انجام می‌دهند و در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر به ترتیب اقدام شود.

وی همچنین ادامه داد: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روزهای عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ می‌ باشد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران همچنین گفت: با رعایت کلیه پروتکل‌ های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، باید حداکثر برنامه ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل آید و خللی در روند خدمت‌ رسانی به مردم ایجاد نشود.

عباس پاشا همچنین با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ ها در روزهای پس از شب قدر اظهار کرد: به‌ منظور توفیق بیشتر در احیاء و شب‌ زنده‌ داری شب‌ های قدر برای کارمندان دولتی پس از شب قدر ۱۹ و ۲۳ ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تأخیر آغاز می شود.

منبع: ایسنا