عباسعلی ارجمندی عضو هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند با صدور پیامی نوزدهمین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان، مشتریان، سهامداران و ذینفعان این شرکت تبریک گفت...

بورس 24: عباسعلی ارجمندی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند با صدور پیامی نوزدهمین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان، مشتریان، سهامداران و ذینفعان این شرکت تبریک گفت.

پیام تبریک مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت: شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند در چهاردهمین روز از دومین ماه فصل بهار، وارد نوزدهمین سال فعالیت خود می‌ شود. این روز، بهانه‌ ای است برای ارج نهادن به تلاش های مدیران، کارکنان و سهامداران شرکت در 18 سال حرکت و فعالیت پیوسته در ساختن سازمانی یادگیرنده، با دانش و تجربه مفید در صنعت سرمایه گذاری کشور.

ارجمندی گفت: وظیفه ماست که برای رشد و توسعه شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند از هیچ کوششی فروگذار نباشیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌ مندی سهامداران، کارکنان و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

اینجانب فرا رسیدن 14 اردیبهشت ماه، سالروز تأسیس شرکت آتیه دماوند را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ این شرکت اعم از سهامداران ارجمند، اعضای هیأت مدیران و مدیران عامل پیشین شرکت، همکاران ارزش آفرین و مشتریان محترم صمیمانه تبریک و شادباش می گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت در بین شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد.