بورس ۲۴ : سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران مدیریت جدید خود را شناخت و محمد مشاری سکان اداره این شرکت را در دست گرفت. بر اساس حکم صادره از سوی مدیرعامل بانک صنعت و معدن، محمد مشاری به سمت مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی ایران از شرکت های تابعه بانک صنعت و معدن منصوب شد...

بورس ۲۴ : سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران مدیریت جدید خود را شناخت و محمد مشاری سکان اداره این شرکت را در دست گرفت.

بر اساس حکم صادره از سوی مدیرعامل بانک صنعت و معدن، محمد مشاری به سمت مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی ایران از شرکت های تابعه بانک صنعت و معدن منصوب شد.محمد مشاری دارای تحصیلات دوره دکترای مدیریت مالی است.

او دارای سابقه مدیریت مالی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، مشاوره و مدیریت سرمایه گذاری شرکت های آتیه دماوند و گروه اقتصادی آرمان، عضویت در هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانیان، هیأت مدیره شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات، هیأت مدیره صرافی فراز اعتماد (پست بانک) و سمت مشاور سرمایه گذاری بانک قرض الحسنه مهر و عضویت در هیأت مدیره و مدیرعاملی کارگزاری بانک صنعت و معدن است.

مدیر عامل جدید صنایع شیمیایی ایران دارای پژوهش هایی نیز در زمینه های مدیریت مالی، بورس، بیمه و بانک از جمله بررسی رابطه نقد شوندگی و بیش واکنش در بورس اوراق بهادار تهران، بررسی تأثیر ارزش برند بر بهای تمام شده پول در بانک های تجاری، مطالعه تطبیقی ساختار سازمانی شرکت های خدمات مالی در ایران و کشورهای صنعتی، طراحی مدل سنجش توانگری مالی در شرکت های بیمه، سنجش کارایی راهبرد مومنتوم و معکوس با استفاده از اندیکاتور RSI و بررسی قابلیت پیش بینی پذیری نقاط شروع و پایان روند کوتاه مدت قیمت سهام با استفاده از شبکه احتمالات بنزین است .

همچنین از تألیفات دکتر مشاری می توان به مدیریت مالی 1 و 2 و کتاب من، تو بورس اشاره کرد.پیش از این امیر رحیمی در حدود دو سال مدیریت این شرکت را بر عهده داشت.


نظرات

  • sah641207

    کارنامه درخشانی دارن دکنر مشاری

    ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۲۳:۰۴