میهمان جدید از ساوه آمد در جدیدترین رویداد در بازار فرابورس ایران، شرکت سیمان ساوه به عنوان دویست‌ و هشتمین نماد معاملاتی پس از اتمام مراحل پذیرش، به جمع شرکت‌ های فرابورسی اضافه شد...

بورس 24: در جدیدترین رویداد در بازار فرابورس ایران، شرکت سیمان ساوه به عنوان دویست‌ و هشتمین نماد معاملاتی پس از اتمام مراحل پذیرش، به جمع شرکت‌ های فرابورسی اضافه شد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، این شرکت با نماد «ساوه» که در گروه سیمان، آهک و گچ قرار دارد، به عنوان یک صد و بیست و پنجمین شرکت در تابلو بازار دوم فرابورس درج شد. 

بر اساس امید نامه شرکت سیمان ساوه، فعالیت اصلی این شرکت، احداث، توسعه و تجهیز کارخانجات تولید سیمان و بهره‌ برداری و فروش محصولات آن، خرید ماشین‌ آلات، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و فروش آن و خرید و احداث هر نوع ساختمان یا زمین مورد نیاز شرکت است.

پس از شرکت‌ های تولید ژلاتین کپسول ایران، جنرال مکانیک، دارویی ره‌آورد تامین، فن‌آوا کارت، ویتانا، پخش هجرت، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، سپرده‌ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، توزیع دارو پخش، صنعتی دوده فام، سرمایه‌گذاری آوا نوین، ذوب روی اصفهان، گروه توسعه مالی مهر آیندگان، مجتمع صنایع لاستیک یزد و کلر پارس، شرکت سیمان ساوه شانزدهمین شرکتی است که طی سال ۹۸ در بازار اصلی فرابورس ایران درج شده است.