به گزارش بورس٢۴،به تازگی در مورد سهم فرابورس ایران در فضای مجازی تبلیغات گسترده‌ای انجام می‌شود، به بیان دیگر برخی کانال‌های تلگرامی با ارائه دورنمایی خاص از فعالیت شرکت، این روزها سعی در داغ کردن سهم و تهییج خریداران به حضور در معاملات این سهم را دارند. معاون اجرایی فرابورس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بورس ٢۴ با هشدار نسبت به تحرکات اخیر در سهم فرابورس ایران از سهامداران خواست تا با هوشیاری کامل در روند معاملات این سهم حضور پیدا کنند و فریب شایعات و برخی جوسازی‌های فضای مجازی را نخورند.

به گزارش بورس24،به تازگی در مورد سهم فرابورس ایران در فضای مجازی تبلیغات گسترده‌ای انجام می‌شود، به بیان دیگر برخی کانال‌های تلگرامی با ارائه دورنمایی خاص از فعالیت شرکت، این روزها سعی در داغ کردن سهم و تهییج خریداران به حضور در معاملات این سهم را دارند.
معاون اجرایی فرابورس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بورس 24 با هشدار نسبت به تحرکات اخیر در سهم فرابورس ایران از سهامداران خواست تا با هوشیاری کامل در روند معاملات این سهم حضور پیدا کنند و فریب شایعات و برخی جوسازی‌های فضای مجازی را نخورند.
سید مهدی علم‌الهدی با بیان اینکه تمامی رخدادهای با اهمیت در خصوص فعالیت‌های شرکت فرابورس ایران از طریق سامانه کدال اطلاع‌رسانی می‌شود تا سهامداران به طور کامل در جریان آن قرار گیرند، عنوان کرد: ضروریست سرمایه‌گذاران این موارد را در هنگام تصمیم‌گیری خود برای معامله سهام مدنظر داشته باشند و تحت تاثیر شایعات بی‌اساس مطرح‌شده در فضای مجازی قرار نگیرند.
معاون اجرایی فرابورس ایران همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار بورس 24 که پرسیده بود فرایند انتخاب اعضای هیات‌مدیره فرابورس چگونه است، اعلام کرد: بر اساس ماده 4 دستورالعمل نحوه دریافت مجوز تاسیس بورس‌ها، کانون‌ها و نهادهای مالی از سازمان بورس، ثبت هرگونه تغییرات در اساسنامه، سرمایه، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره بورس‌ها در مرجع ثبت شرکت‌ها، پس از ارائه تاییدیه سازمان بورس امکان‌پذیر است، بنابراین انتخاب اشخاص حقیقی داوطلب عضویت در هیات‌مدیره فرابورس، صرفا پس از طی مراحل تایید صلاحیت توسط هیات‌مدیره سازمان قابل انجام است.
او با تاکید بر اینکه صلاحیت اشخاص حقیقی داوطلب عضویت در هیات‌مدیره بورس‌ها از حیث سوابق تحصیلی، کاری و ... توسط هیات‌مدیره سازمان بورس احراز می‌شود، عنوان کرد: پس از طی این فرایند این اشخاص مجاز به حضور در ترکیب هیات‌مدیره بورس‌ها هستند.