ژوبین علاقبند در این جلسه با اشاره به اینکه اسنپ به عنوان یکی از اصلی‌ ترین بازیگران اکوسیستم استارتاپی خود را متعهد می‌ داند، که ...

بورس 24: صبح یکشنبه ۲۶ آبان، مدیر عامل اسنپ طی جلسه‌ای در معاونت حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری دستورالعمل نظارت بر تاکسی‌ های اینترنتی را امضا کرد.

در این جلسه که با حضور ژوبین علاقبند، مدیر عامل اسنپ، محسن پورسید آقایی، مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، محمد کرمی، رئیس اتحادیه کسب و کارهای مجازی برگزار شد، دستورالعمل نظارتی تاکسی‌ های اینترنتی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، مدیریت این سامانه پس از ۱۷ جلسه رسمی برای رفع ابهامات دستورالعمل نظارتی ابلاغ‌شده این دستورالعمل را امضا کرد.

ژوبین علاقبند در این جلسه با اشاره به اینکه اسنپ به عنوان یکی از اصلی‌ ترین بازیگران اکوسیستم استارتاپی خود را متعهد می‌ داند که بهینه‌ ترین شرایط ممکن را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کند، گفت: «از زمان ابلاغ دستورالعمل تلاش کردیم ضمن پرهیز از هرگونه شتاب‌زدگی در رسیدن به توافق نهایی با شهرداری، تمامی جنبه‌ها و زوایا را مد نظر قرار دهیم، از رشد کسب و کار و پویایی پایدار تا حفظ حریم خصوصی مصرف‌ کننده.»