بورس ٢۴ : کمتر از یک ماه از آخرین تغییرات بازار پایه فرابورس و تعیین دامنه نوسان ٣ ، ٢ و ١ درصد برای تابلوهای زرد ، نارنجی و قرمز این بازار می گذرد که در ظاهر تغییرات جدیدی در راه است. هفته پیش برخی بازارپایه ای ها به خانه ملت رفتند و در آنجا بر سر برخی تغییرات در این بازار قول و قرارهایی بین فعالان این بازار و برخی نمایندگان مجلس رد و بدل شده است. حالا پس از گذر بازارپایه از این همه تلاطم ، ساعتی دیگر جلسه ای در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار می شود تا آخرین تغییرات قابل انجام در این بازار بررسی شود.

بورس 24 : کمتر از یک ماه از آخرین تغییرات بازار پایه فرابورس و تعیین دامنه نوسان 3 ، 2 و 1 درصد برای تابلوهای زرد ، نارنجی و قرمز این بازار می گذرد که در ظاهر تغییرات جدیدی در راه است.

هفته پیش برخی بازارپایه ای ها به خانه ملت رفتند و در آنجا بر سر برخی تغییرات در این بازار قول و قرارهایی بین فعالان این بازار و برخی نمایندگان مجلس رد و بدل شده است.

حالا پس از گذر بازارپایه از این همه تلاطم ، ساعتی دیگر جلسه ای در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار می شود تا آخرین تغییرات قابل انجام در این بازار بررسی شود.

این جلسه که با حضور تعدادی از مسئولان اجرایی و نظارتی بورس و فعالان بازار سرمایه تشکیل خواهد شد، احتمالا تصمیمات مهمی را در پی دارد.

خبرنگار بورس 24 از یک منبع قابل اتکا کسب اطلاع کرده که تغییر دامنه نوسان در بازار پایه فرابورس برای سه تابلوی زرد ، نارنجی و قرمز در جهت افزایش دامنه نوسان فعلی و نه بازگشت به دامنه نوسان و شرایط قبلی (حراج هفتگی) خواهد بود.ضمن این که برای تابلوی «ج» قرار است مدت حراج تغییر کند.

برخی می گویند دامنه نوسان هر یک از این تابلوها دوبرابر می شود ؛ اما هنوز هیچ منبعی این اندازه از تغییرات را تائید نکرده است.

بازار پایه فرابورس این روزها پاشنه آشیل مدیران بازار شده است ؛ بازاری که روزگاری با دامنه نوسان 10 درصدی شمار زیادی سرمایه گذار را به خود جذب کرد.اما حالا خیلی ها که بیرون بازارند بورس را به اسم بازار پایه می شناسند ؛ آنقدر که خبرساز شده این بازار.