از جمله برنامه‌ های اصلی ما در سازمان خصوصی سازی است یک سوال: آیا سپرده گذاری هم می تواند، شدنی کند؟ ظرفیت ساماندهی به ۵۰ میلیون دارنده سهام عدالت را آیا...! در گفت‌ و گویی به ورود سهام عدالت به بورس اشاره شده؛ در این گفتگو ورود سهام عدالت به بازار سرمایه و معامله آن را...

بورس 24: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه و معامله آن از طریق مردم از جمله برنامه‌ های اصلی ما در سازمان است که به طور حتم آن را اجرا می‌ کنیم.

علیرضا صالح در گفت‌ و گویی به ورود سهام عدالت به بورس اشاره و بیان کرد: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه و معامله آن از جمله برنامه‌ های اصلی ما در سازمان خصوصی سازی است که به طور حتم آن را به حالت اجرا در خواهیم آورد. 

وی همچنین به واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل، برای واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس باید به گونه‌ای پیش رفت که این دو تیم با آسیب همراه نشوند.

صالح با بیان اینکه اجرای این اقدام تا قبل از شروع فصل مثبت بود، اظهار داشت: این دو تیم بزرگ برای مردم هستند به همین دلیل باید در خصوص انجام اقدامات مربوط برای خصوصی سازی سرخابی ها دقت لازم صورت گیرد تا آسیبی به این تیم ها وارد نشود و امیدوار هستیم تا با دقت کامل این اقدام را در دستور کار قرار گیرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی باید تاکید بر اینکه همه شرایط لازم برای نهایی کردن این اقدام باید در نظر گرفته شود، گفت: با توجه به اینکه اکنون وسط فصل قرار داریم نباید هیچ یک از تیم ها آسیب ببینند.

در این گفت‌ و گوی به ورود سهام عدالت به بورس اشاره شده؛ حال سوالی که برای بورس 24، پیش می آید آن است، که آیا شرکت سپرده گذاری هم می تواند، این کار را شدنی کند و ظرفیت ساماندهی به ۵۰ میلیون دارنده سهام عدالت در این مجموعه وجود دارد یا که نه؟   

منبع: ایرنا و بورس 24