بورس ٢۴ :رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی مشخص، اما فعلا حکمی برایش صادر نشده است. مشاور رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی در خصوص خبر ورود رئیس جدید به سازمان خصوصی‌سازی، ضمن تائید این خبر گفت: هنوز حکمی برای حضور رئیس جدید این سازمان صادر نشده است. به گزارش خبرنگار بورس ٢۴، در مردادماه امسال بود که خبر استعفای میرعلی اشرف پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی توسط رسانه‌ها منتشر شد، اما سیدجعفر سبحانی مشاور این سازمان در تماس با خبرنگار ما اعلام کرد آنچه که در رسانه‌ها در خصوص استعفای پوری حسینی منتشر شده، صحت ندارد و ایشان برای مدتی به تعطیلات تابستانی رفته است!

بورس 24 :رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی مشخص، اما فعلا حکمی برایش صادر نشده است.

مشاور رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی در خصوص خبر ورود رئیس جدید به سازمان خصوصی‌سازی، ضمن تائید این خبر گفت: هنوز حکمی برای حضور رئیس جدید این سازمان صادر نشده است.

به گزارش خبرنگار بورس 24، در مردادماه امسال بود که خبر استعفای میرعلی اشرف پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی توسط رسانه‌ها منتشر شد، اما سیدجعفر سبحانی مشاور این سازمان در تماس با خبرنگار ما اعلام کرد آنچه که در رسانه‌ها در خصوص استعفای پوری حسینی منتشر شده، صحت ندارد و ایشان برای مدتی به تعطیلات تابستانی رفته است!

این در حالی است که در روز 23 مرداد پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار مطلبی اعلام کرد که استعفای پوری حسینی مورد موافقت قرار گرفته و داود خانی، معاونش فعلا سرپرست سازمان خصوصی‌سازی است.

بر این اساس باید گفت در حالی میرعلی اشرف پوری حسینی، رئیس اسبق سازمان خصوصی‌سازی پس از استعفا ، بازداشت شد که حالا نه تنها این مقام مسئول که رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در سال‌های ۹۲ و 96 بوده و به واسطه پرونده‌اش، مدتی سوژه رسانه‌ها و برخی چهره‌های سیاسی است، بلکه سازمان تحت ریاستش هم این روزها در کانون توجه می‌باشد و حالا بیش از یک ماه است که خصوصی‌سازی در انتظار نشستن رئیس جدید به جای پوری حسینی است. هر چند که به تازگی شنیده شده که گزینه نهایی برای ریاست این سازمان تعیین شده است.

در این خصوص سید جعفر سبحانی مشاور پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی در خصوص خبر ورود رئیس جدید به این سازمان در گفت و گو با خبرنگار بورس ۲۴ ضمن تائید تلویحی این موضوع که یکی از اعضای سابق هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی جایگزین پوری حسینی خواهد شد، گفت: هنوز حکمی برای رئیس جدید این سازمان(دکتر صالح) صادر نشده است.

وی تصریح کرد: اگر هر اتفاقی بیفتد و حکم ایشان صادر بشود، از طرف وزارت امور اقتصادی و دارایی در این زمینه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید رونمایی از هشتمین رئیس سازمان خصوصی‌سازی به‌صورت رسمی چه زمانی اتفاق خواهد افتاد و هر چند واگذاری‌ها در کشور هنوز به پایان نرسیده است و کماکان با تاخیر 5 ساله دنبال می‌شود، آیا رئیس جدید می‌تواند حواشی پیرامون خصوصی‌سازی و واگذاری‌ها را به پایان برساند یا خیر؟!