بورس ٢۴ : عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول همزمان با ایام سوگواری سومین امام شیعیان در غم از دست دادن مادر گرامی خود عزادار شد. روابط عمومی شرکت نفت ایرانول در اطلاعیه ای اعلام کرد : مراسم تشییع ، تدفین و شام غریبان آن مادر مهربان در زادگاهش جزینان طالقان و مراسم سوم و هفتم آن مادر عزیز فردا شنبه در تهران شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران مسجد امیرالمومنین از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ برگزار می شود. پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس ٢۴ وقوع این مصیبت را به مهندس اسحاقی مدیرعامل موفق شرکت نفت ایرانول تسلیت می گوید و ضمن آرزوی غفران الهی برای این مادر سفر کرده ، برای بازماندگان آن صبر و شکیبایی آرزومند است.

بورس 24 : عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول همزمان با ایام سوگواری سومین امام شیعیان در غم از دست دادن مادر گرامی خود عزادار شد.

روابط عمومی شرکت نفت ایرانول در اطلاعیه ای اعلام کرد : مراسم تشییع ، تدفین و شام غریبان آن مادر مهربان در زادگاهش جزینان طالقان و مراسم سوم و هفتم آن مادر عزیز فردا شنبه در تهران شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران مسجد امیرالمومنین از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ برگزار می شود.

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس 24 وقوع این مصیبت را به مهندس اسحاقی مدیرعامل موفق شرکت نفت ایرانول تسلیت می گوید و ضمن آرزوی غفران الهی برای این مادر سفر کرده ، برای بازماندگان آن صبر و شکیبایی آرزومند است.