بورس ٢۴ : هفته گذشته بود که هیات پذیرش بورس اوراق بهادار تهران ، با پذیرش شرکت فولاد سپید فراب کویر جهت عرضه اولیه موافقت کرد. شرکت فولاد کویر، بزرگترین تولید کننده در انواع گرید محصولات نوردی ساختمانی و صنعتی در ایران بوده که پیش از این محصولات شرکت در بورس کالا درج و عرضه گردیده است. این شرکت و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر فعلا در صف انتظار ورود به بورس هستند، تا قرعه به نام کدام یک از دو شرکت بیفتد؟ مجید نوروزی معاون ناشران و اعضا بورس اوراق بهادار تهران در خصوص وضعیت عرضه اولیه سهام شرکت ها به خبرنگار بوزس ۲۴ گفت: در جلسه روز شنبه مورخ ٢٢ شهریور ٩٨ هیئت پذیرش، با پذیرش سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر در بازار دوم بورس موافقت شد که با انجام اقدامات مورد نیاز، امیدواریم در شهریورماه شاهد عرضه سهام این شرکت باشیم.

بورس 24 : هفته گذشته بود که هیات پذیرش بورس اوراق بهادار تهران ، با پذیرش شرکت فولاد سپید فراب کویر جهت عرضه اولیه موافقت کرد.

شرکت فولاد کویر، بزرگترین تولید کننده در انواع گرید محصولات نوردی ساختمانی و صنعتی در ایران بوده که پیش از این محصولات شرکت در بورس کالا درج و عرضه گردیده است. این شرکت و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر فعلا در صف انتظار ورود به بورس هستند، تا قرعه به نام کدام یک از دو شرکت بیفتد؟

مجید نوروزی معاون ناشران و اعضا بورس اوراق بهادار تهران در خصوص وضعیت عرضه اولیه سهام شرکت ها به خبرنگار بوزس ۲۴ گفت: در جلسه روز شنبه مورخ 22 شهریور 98 هیئت پذیرش، با پذیرش سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر در بازار دوم بورس موافقت شد که با انجام اقدامات مورد نیاز، امیدواریم در شهریورماه شاهد عرضه سهام این شرکت باشیم.

نوروزی گفت: با توجه به این که تکمیل اطلاعات مورد نیاز پرونده پذیرش از سوی شرکت ها در زمان های متفاوتی انجام می شود، نمی‌توان زمان مشخصی برای عرضه اولیه شرکت های در جریان پذیرش ارائه نمود اما امیدواریم که این شرکت ها بزودی عرضه اولیه شوند.همچنین شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر که در هیئت پذیرش طرح و با پذیرش آن نیز منوط به ارائه برخی مستندات موافقت شده است، به زودی عرضه شوند .

نوروزی گفت: البته همانطور که گفته شد این که کدام شرکت زودتر به مرحله عرضه اولیه برسد بستگی به ارائه اطلاعات از سوی خود شرکت ها دارد.

وی همچنین اشاره کرد: در حال حاضر به غیر از این شرکت ها که در مرحله درج و عرضه اولیه هستند ، سایر شرکت ها در مراحل مختلف پذیرش هستند.

وی گفت: با تدابیری که اندیشیده شده است، امیدواریم که مراحل پذیرش این شرکت‌ها نیز سریع تر تکمیل شود تا در مرحله طرح در جلسه هیئت پذیرش و اعلام زمان درج و عرضه قرار گیرند.

شایان ذکر است به نظر می رسد با عرضه های پیش رو بخشی از عطش بازار سرمایه به سمت شرکت های بزرگ بازار هدایت شود.


نظرات

  • Kordy

    این خبرها خیلی خوبه اطلاعات ما را ارتقاء می دهند

    ۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۰۸:۱۲