مدیرعامل شرکت سهامی شیر ایران پس از شایعات و گمانه زنی های متعددی که درباره وی در فضای مجازی منتشر شده بود ، کنارگذاشته شد. بورس ٢۴ روز شنبه درخبری اعلام کرد که عبدالله قدوسی مدیرعامل پگاه اصفهان جایگزین سید ابراهیم حسینی در پست مدیریت عاملی شرکت سهامی شیر ایران موسوم به پگاه می شود و حالا این خبر با برگزاری مراسم معارفه در عصر روز گذشته تائید شد. هر چند در تودیع و معارفه مدیرعامل جدید پگاه هم ابراهیم حسینی لبخندی بر چهره دارد و هم عبدالله قدوسی ؛ اما نمی توان شایعات اخیرا مطرح شده که موجب این تغییرات مدیریتی شد را نادیده گرفت. شرکت سهامی شیر ایران با ۶۴ سال قدمت ، ٢٩ شرکت زیرمجموعه ، بیش از ١٠٠٠٠ نفر پرسنل و ٧ شرکت زیرمجموعه بورسی و فرابورسی از اهمیت بالایی در صنعت غذایی کشور برخوردار است...

بورس 24 : مدیرعامل شرکت سهامی شیر ایران پس از شایعات و گمانه زنی های متعددی که درباره وی در فضای مجازی منتشر شده بود ، کنارگذاشته شد.

بورس 24 روز شنبه درخبری اعلام کرد که عبدالله قدوسی مدیرعامل پگاه اصفهان جایگزین سید ابراهیم حسینی در پست مدیریت عاملی شرکت سهامی شیر ایران موسوم به پگاه می شود و حالا این خبر با برگزاری مراسم معارفه در عصر روز گذشته تائید شد.

روابط عمومی و ارتباطات پگاه اعلام کرده : دوشنبه مورخ بیست و هشتم مرداد 98 و در آستانه عید بزرگ ولایت ، عید غدیر خم و با حضور عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی ، مدیر کل حسابرسی و امور مجامع صندوق بازنشستگی ، مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و داروئی صندوق بازنشستگی و تعدادی از اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین و مدیران صنایع شیر ایران ، عبداله قدوسی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره صنایع شیر ایران پگاه تعیین شد و کار خود را آغاز نمود.

ابراهیم حسینی 15 ماه مدیرعامل پگاه بود و اخیرا گمانه زنی هایی تائید نشده درباره او مطرح شده و ناگهان از پست خود کنار گذاشته شد.

هر چند در تودیع و معارفه مدیرعامل جدید پگاه هم ابراهیم حسینی لبخندی بر چهره دارد و هم عبدالله قدوسی ؛ اما نمی توان شایعات اخیرا مطرح شده که موجب این تغییرات مدیریتی شد را نادیده گرفت.

شرکت سهامی شیر ایران با 64 سال قدمت ، 29 شرکت زیرمجموعه ، بیش از 10000 نفر پرسنل و 7 شرکت زیرمجموعه بورسی و فرابورسی از اهمیت بالایی در صنعت غذایی کشور برخوردار است.

صندوق بازنشستگی کشوری و گروه صنایع بهشهر از جمله سهامداران عمده این شرکت به شمار می روند.