بورس ٢۴ : بر اساس شنیده ها پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی بالاخره استعفا داده است... شنیده‌ها از استعفای پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی در حالی خبر می‌دهند که مسولان این سازمان پیش از این رسما این موضوع را رد نکرده بودند.در این حال سید جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در گفت و گو با بورس ٢۴ اعلام کرد که شایعه استعفای رئیس سازمان مورد تائید ما نیست و آقای پوری حسینی فقط چند روزی است که به مرخصی رفته است...

بورس 24 : بر اساس شنیده ها پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی بالاخره استعفا داده است.

شنیده‌ها از استعفای پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی در حالی خبر می‌دهند که مسولان این سازمان پیش از این رسما این موضوع را رد نکرده بودند.در این حال سید جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در گفت و گو با بورس 24 اعلام کرد که شایعه استعفای رئیس سازمان مورد تائید ما نیست و آقای پوری حسینی فقط چند روزی است که به مرخصی رفته است.
ظاهرا بعد از حضور میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی به همراه وزیر اقتصاد در مجلس شورای اسلامی طی هفته گذشته و اعتراض نمایندگان مجلس به عملکرد این سازمان، پوری حسینی به صورت کتبی استعفای خود را تقدیم وزیر اقتصاد کرده است.
بر اساس شنیده‌ها ظاهرا فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با این استعفا موافقت نموده است ولی تاکنون در رد یا تایید این موضوع خبری منتشر نشده است.
هر چند که برخی شنیده‌ها نیز حکایت از این دارند که دژپسند استعفای پوری حسینی را از ریاست سازمان خصوصی‌سازی به رئیس جمهور ارجاع داده است تا حسن روحانی خود شخصا در خصوص استعفای رئیس ستاد انتخاباتی اش در آذربایجان شرقی در سال های 92 و 96 تصمیم گیری کند.
این گزارش می‌افزاید: در حالی پوری حسینی با حواشی بسیار صندلی ریاست خود را با اکراه در سازمان خصوصی‌سازی ترک می‌کند که شنیده شده وی قرار است مدیریت یک بانک را به عهده بگیرد که هنوز این خبر تایید نشده است.