این ها به ما می گویند، دولت چگونه باید اداره شود! دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری، اظهار کرد: خیلی جالب است، که...

بورس 24: دونالد ترامپ در اعتراض به زنان دموکرات کنگره در توییتر نوشت: چرا آنان به جاهای درب و داغان و پر از جُرمی که از آن آمده‌ اند، بر نمی‌ گردند و به درست کردن آنجا کمک نمی‌ کنند؟ 

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری اظهار کرد: خیلی جالب است که زنان دموکرات "پیشروی" کنگره (رشیده طلیب، الهان عمر و الکساندریا کورتز) که اصالتاً از کشورهایی آمده‌اند که دولت‌ هایشان یک فاجعه کامل هستند و بدتر آنکه اکثر آن‌ ها فاسدترین و بی‌ کفایت‌ ترین دولت‌ های جهانند (اگر اصلاً دولتی فعال داشته باشند) حالا با صدای بلند و لحنی تهاجمی به مردم آمریکا که بزرگ‌ترین و قدرتمندترین ملت روی زمین هستند، می‌ گویند، دولت ما چگونه باید اداره شود.

ترامپ در ادامه نوشت: چرا به جاهای درب و داغان و پر از جرمی که از آن آمده‌اند برنمی‌گردند و به درست کردند آن‌ ها کمک نمی‌ کنند؟ بعد برگردند و به ما نشان دهند چطور این کار را کرده‌ اند. این جاها (کشورها) بدجوری به کمک شما نیاز دارند اما نمی‌ توانید به اندازه کافی سریع از کشور خارج شوید.

او گفت: مطمئنم نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خیلی خوشحال می‌ شود که سریعاً هماهنگی‌ های سفر آزاد را انجام دهد.

منبع: ایسنا