در پی اجرای سیاست های ابلاغی شستا در سیمان تامین، دفتر سیمان شاهرود در تهران تعطیل شد و دفتر مرکزی به کارخانه رفت...

بورس 24: انتقال اداری پرسنل دفتر تهران شرکت سیمان شاهرود به محل این کارخانه، از 20 خرداد 1398 عملیاتی و اجرایی شد.

در راستای اجرای سیاست‌ های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و با پیگیری‌ های شرکت سیمان تامین شستا، دفتر مرکزی شرکت سیمان شاهرود از تهران به شاهرود (محل کارخانه این شرکت) منتقل شد. 

بر اساس این گزارش و در پی سیاست‌ های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مبنی بر کاهش هزینه ها و تمرکز زدایی فعالیت‌ ها در تهران، دفتر این شرکت در تهران تعطیل شد و 16 نفر از پرسنل (مدیر عامل، معاونین، کارشناسان و کارمندان) این شرکت که تا پیش از این در پایتخت حضور داشتند، به شهرستان شاهرود منتقل شدند.

با این اقدام، ساختمان اداری واقع در خیابان یوسف آباد (با مساحت 686 مترمربع زیربنا در 3 طبقه) تخلیه و 6 نفر از پرسنل حاضر در تهران هم به دلیل عدم حضور در شاهرود، از این مجموعه جدا شدند. 

بر پایه این گزارش، با این اقدام صرفه جویانه، هزینه جاری این شرکت تابعه شستا کاهش محسوسی خواهد داشت. 

همچنین با توجه به حضور دائمی و تمام وقت مدیر عامل این شرکت در شاهرود، امور اداری و مدیریتی نیز از این پس در محل کارخانه انجام خواهد شد.

ذکر این نکته نیز، ضروری است، که اقدام اخیر اولین نمونه از انتقال دفاتر اداری کارخانه‌ ها از تهران به محل کارخانه‌ هاست و طبق برنامه ریزی انجام شده، به زودی تمام شرکت‌ های تابعه سیمان تامین دفاتر تهران خود را در راستای سیاست گذاری انجام شده تعطیل و به محل کارخان ه‌ها خواهند رفت. 

گفتنی است، تصمیم گیری در خصوص واگذاری و یا فروش ساختمان خیابان یوسف آباد این شرکت هم به زودی انجام خواهد شد. 

منبع: روابط عمومی سیمان تامین