صندوق سرمایه گذاری سرو سودمند مدبران که هفته گذشته از شنبه ١٨ خرداد آغاز به پذیره نویسی نمود؛ طی ۵ روز پذیره نویسی در بورس تهران در روز چهارشنبه ٢٢ خرداد قله ٢١٧ میلیارد ریالی فتح نمود...

بورس 24 : صندوق سرمایه گذاری سرو سودمند مدبران که هفته گذشته از شنبه 18 خرداد آغاز به پذیره نویسی نمود؛ طی 5 روز پذیره نویسی در بورس تهران در روز چهارشنبه 22 خرداد قله 217 میلیارد ریالی فتح نمود.
صندوق سرو سودمند مدبران تحت مدیریت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما، از نوع سهامی و قابل معامله در بورس است. استراتژی این صندوق کسب بازدهی بیش از شاخص و ایجاد پرتفوی متنوع از سهام، اوراق بهادار بادرآمد ثابت، ابزارهای مشتقه و سایر اوراق پذیرفته شده نزد بورس است، این صندوق قابل معاملعه(ETF) به دلیل نقدشوندگی بالا(امکان واریز وجه حاصل از فروش به حساب سرمایه گذاران پس از دو روز کاری) و چشم انداز مثبت سرمایه گذاران نسبت به سودآوری آن، طی دوره پذیره نویسی مورد استقبال بیش از 2500 سرمایه گذار قرار گرفته و بیش از 217 میلیارد ریال سرمایه گذاری در ان شده است. بر اساس اطلاعات دریافتی از سپرده گذاری مرکزی 2497 شخص حقیقی در دوره پذیره نویسی در این صندوق سرمایه گذاری نموده اند که استقبال این تعداد سرمایه گذار حقیقی از این صندوق، در پذیره نویسی اولیه صندوق ها در نوع خود کم نظیر بوده است.
لازم به ذکراست نماد صندوق قابل معامله "سرو" پس از اتمام دوره پذیره نویسی متوقف و پس از تأیید معاملات دوره پذیره نویسی و اخذ مجوزهای لازم از نهادهای نظارتی (سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بورس تهران و سپرده گذاری مرکزی) در تابلوی معاملات بورس وارد معاملات ثانویه خواهد شد.
در پایان گفتنی است زمان دقیق بازگشایی نماد، طی هفته جاری به سرمایه گذاران اطلاع رسانی خواهد شد.