بورس ٢۴ : بانک صادرات ایران پس از افزایش سرمایه ای که داشت تا زمان قابل معامله شدن سهام جایزه متوقف ماند و امروز بهروزخدا رحمی مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات از بازگشایی نماد این بانک بزرگ بورسی خبر داد...

بورس 24 : بانک صادرات ایران پس از افزایش سرمایه ای که داشت تا زمان قابل معامله شدن سهام جایزه متوقف ماند و امروز بهروزخدارحمی مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات از بازگشایی نماد این بانک بزرگ بورسی خبر داد.

وی گفت: همواره تلاش ما بر نقدشوندگی نماد"وبصادر" بوده و همیشه در این راستا که نقد شوندگی در بالاترین سطح ممکن باشد اهتمام داشتیم و بر این اساس نماد بانک نباید مدت طولانی متوقف باشد.

اداره کننده نهاد موسوم به بازوی اجرایی بانک صادرات در بورس که مسئولیت بازارگردانی سهم را برعهده دارد ، گفت:اقدامات لازم در راستای بازگشایی نماد بانک صادرات انجام شده و انتظار داریم امروز نماد بانک بازگشایی شود.

وی درپاسخ به این سوال که نماد «وبصادر» با چه قیمتی بازگشایی خواهد شد؟گفت: طبیعتا کشف قیمت از سوی سهامداران خواهد بود و این انتظار که با توجه به شرایط عملکردی بانک و پتانسیل های موجود با قیمت های قابل قبولی نماد بازگشایی شود وجود دارد، ما در کشف قیمت دخالتی نداریم اما پس از بازگشایی و برقراری تعادل در راستای حمایت از سهم و بالا بردن نقدشوندگی سهام مثل همیشه فعال خواهیم بود.