پورشه: ما رکورد زدیم، پس... ماه آوریل این پول در حساب کارمندان ماست به گزارش یورونیوز، برند معتبر و لوکس خودورسازی آلمان برای توضیح علت این تصمیم خود تصریح کرده است، که...

بورس 24: پورشه، شرکت هلدینگ خودروسازی آلمان به تازگی اعلام کرده است که ۹۷۰۰ یورو پاداش برای کارمندان خود در نظر گرفته است.

به گزارش یورونیوز، برند معتبر و لوکس خودورسازی آلمان برای توضیح علت این تصمیم خود تصریح کرده است، که پاداش یاد شده به دلیل ثبت رکوردی جدید در فروش و سود حاصل از تولید خودروها در سال ۲۰۱۸ برای کارمندان در نظر گرفته شده است. 

به موجب این تصمیم، از مجموع ۳۲ هزار و ۳۲۵ حقوق بگیر شرکت خودروسازی پورشه ۲۵ هزار تن از کارمندان قرار است، از این پاداش بهره مند شوند.

پورشه در بخشنامه ای که در اختیار کارمندان قرار گرفته تصریح کرده است که مبلغ ۹ هزار یورو از این پاداش ماه آوریل به حساب شخصی و مابقی ( ۷۰۰ یورو) به حساب مشترک کارکنان شرکت واریز خواهد شد.

گروه خودروسازی پورشه همچنین با اعلام این مطلب بر روی پایگاه اطلاع رسانی خود اعطای پاداش را به منزله بازشناسی و تایید تعهد فوق العاده کلیه کارکنان ارزیابی و اعلام کرده است که تولید این شرکت در سال گذشته میلادی با افزایش چهار درصدی همراه بوده و سود عملیاتی ناشی از این تولید نیز با چهار درصد افزایش به ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار ارتقاء یافته است.

منبع: عصر ایران