عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ گفت: براساس تصویب کمیسیون واردات بدون انتقال ارز در سال آینده مجاز شد و دولت می‌تواند تا سقف ۴ درصد از این محل مالیات دریافت کند.

بورس 24: محسن کوهکن عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ در تشریح مصوبات نشست عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال 98، گفت: در جلسه عصر کمیسیون پیشنهادات الحاقی در بخش درآمدی لایحه بودجه کل کشور مورد بررسی قرار گرفت؛ براساس تصویب کمیسیون واردات بدون انتقال ارز در سال آینده مجاز شد و دولت می‌تواند تا سقف 4 درصد از این محل مالیات دریافت کند. این مصوبه منبع درآمدی مناسبی برای دولت ایجاد خواهد کرد.

پیش‌بینی درآمد 50 میلیارد تومانی از موسسه استاندار

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: ردیف‌هایی که از محل ارائه خدمات موسسه استاندارد در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی شده بود تا سقف 50 میلیارد تومان اصلاح و افزایش پیدا کرد چراکه موسسه استاندارد اعلام کرد ظرفیت بیشتری برای کارسازی دارد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ اظهار کرد: اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات پیشنهادی مبنی بر اختصاص مالیات وصولی از آستان قدس رضوی و موسسات و بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه نیروهای مسلح و ستاد اجرایی فرمان امام برای تکمیل و تجهیز مدارس ارائه دادند که با موافقت اعضا کمیسیون تلفیق، تصویب شد.

منبع: خانه ملت: