کشتی آرای: بی سابقه بود / نرخ ها برگشت به مرداد محمد کشتی آرای عضو هیات مدیره طلا و جواهر تهران در گفت‌ و گویی، در مورد آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت: کاهش نرخ ارز و تداوم آن بلافاصله تاثیر خود را بصورت کاهش نرخ طلا و سکه نشان داده است و این کاهش در شرایطی است، که...

بورس 24: عضو هیات مدیره طلاو جواهر تهران گفت: نزول قیمت طلا و سکه در پنج ماه اخیر بی‌ سابقه بود و به نوعی قیمت‌ ها به مرداد ماه بازگشته است.

نرخ ارز در روند کاهشی خود دوباره وارد کانال 9 هزارتومان شد. در تابلوی صرافی‌ ها نرخ هر دلار آمریکا در محدوده نه هزار و هشتصدو شصت تومان تا نه هزار و نهصد و هشتاد تومان و همچنین یورو در محدوده 11 هزار و هفتصد و چهل تومان تا 11 هزار و هشتصد و هشتاد تومان است. 

این کاهش نرخ ارز به نوعی بازار سکه و طلا را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

محمد کشتی آرای در گفت‌ و گویی در مورد آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت: کاهش نرخ ارز و تداوم آن بلافاصله تاثیر خود را به صورت کاهش نرخ طلا و سکه نشان داده است و این کاهش در شرایطی است، که قیمت جهانی طلا و سکه بدون تغییر است.

وی افزود: نزول قیمت طلا و سکه تا اندازه‌ا ی است که در پنج ماه اخیر بی‌ سابقه بود و به نوعی قیمت‌ ها به مرداد ماه بازگشته است. این کاهش باعث شده است تا بسیاری از مردم ارزها و طلاهای خانگی خود را به بازار عرضه کنند. 

کشتی‌ آرای در مورد آخرین نرخ انواع سکه گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید سه میلیون و چهارصد وسی هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم سه میلیون و دویست هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و بیست هزار تومان، سکه یک گرمی ششصد و بیست و پنج هزار تومان است.

منبع: ایلنا