به اوپک هم فشار آوردم، تا قیمت نفت را کاهش دهد انحصار مطلوب من نیست! مجلسی ها بخواهند، مرا استیضاح کنند، می دانم، چه کنم!!! ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه لبنانی درباره عدم پیروی اردوغان از تحریم‌ های آمریکا علیه ایران، تحریم‌ های ایران را قدرتمندترین تحریم‌ ها در تاریخ آمریکا توصیف کرد و گفت که...

بورس 24: ریس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی درباره روند مذاکرات با کره شمالی گفت: از گفت‌ و گوها با کره شمالی خوشحالم، اما عجله ای برای آن ندارم. اوایل سال آینده با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار می‌ کنم.

ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه لبنانی درباره عدم پیروی اردوغان از تحریم‌ های آمریکا علیه ایران، تحریم‌ های ایران را قدرتمندترین تحریم‌ ها در تاریخ آمریکا توصیف کرد و گفت که به اوپک فشار آورده تا قیمت نفت را کاهش دهد.

وی تاکید کرد: من این انحصار را نمی‌ پسندم. 

خبرنگاری از ترامپ درباره اینکه آیا مایک پنس برای انتخابات 2020 او را همراهی خواهد کرد؟ از مایک پنس که در میان خبرنگاران نشسته بود خواست برخیزد و پاسخ دهد.

ترامپ از پنس پرسید آیا در این انتخابات مرا همراهی خواهی کرد که پنس پاسخ داد: بله.

وی در پاسخ به این سوال که اگر نمایندگان مجلس بخواهند طرح استیضاح یا سوال از او را پیگیری کنند اظهار کرد: اگر آنها این کار را شروع کنند ما هم به روش خود عمل می کنیم و با آنها همکاری نخواهیم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا که جمهوریخواهان به دلیل سیاست های وی اکثریت مجلس نمایندگان را از دست داده است به نانسی پلوسی رهبر دمکرات های این مجلس تبریک گفت و افزود: او سخت کار کرد و من برای او احترام قائلم. امیدوارم با هم بتوانیم مشکلات مشترک را حل کنیم. 

منبع: تسنیم