شرکت پاکسان برای نخستین بار محصولات این شرکت را به کشور مغولستان صادر می کند... این محموله شامل محصولات تولیدی گروه هلدینگ صنعت شوینده است در راستای تحقق اهداف و برنامه های تدوین شده توسعه بازار صادرات و دست یافتن به بازارهای جدید جهانی صادر می شود...

بورس 24 : شرکت پاکسان برای نخستین بار محصولات این شرکت را به کشور مغولستان صادر می کند.

به منظور توسعه مناطق صادراتی و حضور در بازارهای جدید اولین محموله محصولات شوینده تولیدی این مجموعه به کشور مغولستان صادر می شود.

این محموله شامل محصولات تولیدی گروه هلدینگ صنعت شوینده است در راستای تحقق اهداف و برنامه های تدوین شده توسعه بازار صادرات و دست یافتن به بازارهای جدید جهانی صادر می شود.

کیفیت بالای محصولات پاکسان و تولیدات دیگر شرکت های عضو گروه هلدینگ صنعت شوینده، شناخته شده بودن شرکت پاکسان در بین کشورهای همسایه، خوشنامی برند ها در کنار بازاریابی اصولی و برنامه ریزی دقیق، سبب دستیابی این شرکت به کشورهای فرامنطقه شده است.

این محموله 23تنی، شامل پودرهای دستی و ماشینی برف، صابون رختشویی گلنار، ژل ظرف شویی و مایع ظرفشویی با برند گلی از خوشنام ترین، جذاب ترین و شناخته شده ترین برندهای ایرانی در صنعت شوینده ایران است که روز سه شنبه به مقصد مغولستان صادر خواهد شد.

بعد مسافت از موانع عمده صادرات محصولات شوینده ایرانی به کشور مغولستان و دیگر کشورهای آسیای شرقی است.

منبع : سایت رسمی پاکسان