به محض اینکه به نتیجه رسیدیم، اعلام می کنیم رئیس اتحادیه جایگاه‌ داران سوخت از آغاز و ادامه مذاکره بین این اتحادیه و بانک ملت برای برطرف کردن مشکل استفاده از کارت خوان‌ های این بانک در جایگاه‌ های سوخت خبر داد و گفت...

بورس 24: بیژن حاج محمد رضا با تاکید بر اینکه مشکل پیش آمده بین اتحادیه جایگاه‌ داران سوخت و بانک ملت هنوز برطرف نشده و این بانک به تعهدات خود عمل نکرده است، گفت: البته فعلا قرار شد، در جایگاه‌ ها از دستگاه‌ های کارتخوان بانک ملت استفاده کنیم و از مردم وجه غیر نقدی نیز پذیرفته می‌ شود. 

وی افزود: البته در این جهت مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه‌ داران صورت گرفته که فعلا نتیجه‌ ای نداشته است، اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش حدود یک هفته پیش اتحادیه جایگاه‌ داران سوخت اعلام کرد از آنجایی که بانک ملت به تعهدات خود در قبال جایگاه‌ داران و در ازای استفاده جایگاه‌ داران از دستگاه‌ های کارت خوان این بانک عمل نکرده است، جایگاه‌ داران دیگر وجه غیر نقدی نمی‌ پذیرند و افرادی که سوخت گیری می‌ کنند، باید فقط هزینه را به صورت نقدی پرداخت کنند.

گفتنی است، البته این موضوع بازخوردهای زیادی را در پی داشت و شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی اعلام کرد جایگاه‌ داران موظف به دریافت پول سوخت از طریق کارت خوان هستند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما