برخی منابع آگاه از انتشار اخبار و اطلاعاتی از سهام این شرکت پرنوسان بورسی در مجمع خبر می دهند که در پی آن فصل جدیدی از روند حرکتی این سهم در بورس رقم خواهد خورد...

بورس 24:در حالی تنها دو روز تا برگزاری مجمع عمومی عادی یکی از پرحاشیه ترین شرکت های بورسی که از قضا مدتی نیز می گذرد که عنوان لیدری بازار سرمایه را یدک می کشد، باقی مانده است که برخی اخبار و گمانه زنی ها از این شرکت خودرویی حکایت از سورپرایز سهامداران در مجمع دارد.

براساس این گزارش، برخی منابع آگاه از انتشار اخبار و اطلاعاتی از سهام این شرکت پرنوسان بورسی در مجمع خبر می دهند که در پی آن فصل جدیدی از روند حرکتی این سهم در بورس رقم خواهد خورد.گفته می شود رونمایی از اقدامات و قراردادهای پسابرجامی اتفاقی است که مدیریت ایران خودرو قصد دارد تا مجمع سهامداران را در شوک خبری فرو ببرد.

در همین حال یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما عنوان داشت که فروش احتمالی دارایی و اعلام اسامی شرکای خارجی از مهمترین اخبار مجمع این شرکت بورسی می باشد.

بر این اساس باید دید آیا این شرکت خودرویی که در پسا برجام برخلاف رقیب دیرینه خود اغلب در مقابل بیان نام شرکای خارجی و قراردادهای جدید سکوت پیشه کرده و در برابر شایعات و اخبار بازار سرمایه واکنشی را از خود به نمایش نگذاشته است، قرار است با چه سیاستی پا به مجمع گذارد! آیا "خودرو" به لاین تندروی جاده مخصوص باز می گردد؟