بورس ٢۴ : در تیرماه سال جاری در مطلبی با عنوان " درآمد «آپ» می تواند UP شود!؟" تحلیل بنیادی جامعی از شرکت آسان پرداخت ارائه کردیم. در آن تحلیل در مورد صنعت پرداخت و همچنین جایگاه شرکت آپ در صنعت به تفصیل صحبت کرده، متغیرهای مهم صنعت را بررسی کردیم و با معرفی چند شاخص عملکردی به مقایسه آپ با سایر شرکت های صنعت پرداختیم. در ادامه آن تحلیل پیش بینی از عملکرد شرکت در سال مالی ٩٧ ارائه شد و تاثیر حذف USSD بر شرکت مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت. اینک قصد داریم در سلسله گزارش هایی با توجه به گزارش های عملکرد ماهانه و فصلی شرکت و همچنین گزارش های ماهانه شاپرک، اقدام به بازنگری و به روزآوری پیش بینی عملکرد شرکت در پایان هر فصل نماییم.به این نکته توجه داشته باشید، «آپ» اپلیکیشنی با ٢٨ میلیون نصب و ١۵ میلیون نصب فعال است.


نظرات

 • LonelyShrub

  طراحی وب سایت شما برای ارائه تحلیل ها بر اساس دو دسته بندی منفک از یکدیگر یعنی دسته تحلیل بنیادی و دسته تحلیل تکنیکال میباشد . بمنظور ارتقاء و همچنین تکمیل این روند ، بدینوسیله سفارش اکید دارم که ایجاد دسته سومی بنام تحلیل همزمان بنیادی و تکنیکال راه اندازی شود تا کل اطلاعات یکجا نیز دیده شود .

  ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۱:۰۸
 • کاربر شماره ۴۳۲۶۶

  لطفاَ تحلیل بنیادین از سهم های وبانک و وتوسم ارائه کنید اینها سهم های با دید بلند مدت هستندکه هرساله سود های بسیار عالی هم تقسیم می کنند. قبلا سپاسگزارم

  ۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۸:۱۱
 • سعیدط

  سلام و خسته نباشید
  لطفا تحلیل بنیادی از چکارن ارائه بفرمایید
  با سپاس

  ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۳۹
 • نوید خیاط

  سلام وقت بخیر تحلیل از شپلی وچدن هم ارایه بفرمایید

  ۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۳۴