جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور بیش از ٩٠ درصد سهامداران، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی، در تاریخ ٩٧.٣.٢٣ به منظور تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٩۶.١٢.٢٩ در سالن تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر نرسیده به پارک‌وی تشکیل شد...

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور بیش از 90 درصد سهامداران، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی، در تاریخ 97.3.23 به منظور تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 96.12.29 در سالن تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر نرسیده به پارک‌وی تشکیل شد.

در ابتدا جناب آقای محمدرضا خورسندی به عنوان رئیس مجمع و جناب آقایان مهرداد نعمتی و مرتضی علی‌اکبری به عنوان نظار و جناب آقای محمود نوریان مدیر عامل محترم شرکت به عنوان منشی مجمع انتخاب شدند.

در این جلسه، مدیرعامل شرکت جناب آقای محمود نوریان از برنامه های پیش روی شرکت این چنین گفت: «شرکت چندین طرح توسعه ای در دستور کار دارد از جمله انتقال آب خلیج فارس به یزد که نیازمند تامین مالی است و شرکت سرمایه گذاری هایی در این راستا نموده است.»

او ادامه داد: اما بانک ها آن طور که باید در راستای تامین مالی همکاری نداشتند و از این منظر احتمال افزایش سرمایه گذاری در این بخش را داریم.

نوریان ادامه داد: گندله سازی ٤ میلیون تنی دوم و کارخانه نورد ١ میلیون تنی را در اردکان در دستور کار داریم و به دنبال فاینانسور برای تامین مالی و اجرای پروژه هستیم.

وی ادامه داد: طرح بسیار عظیم فولاد مکران از دیگر طرح های شرکت است، که با همکاری فولاد مبارکه و گل گهر قرار است، تا طرح ١٠ میلیون تنی فولاد مکران به اجرا برسد و در فاز مطالعات فنی اقتصادی است.

مهر تایید مطلوب حسابرس بر گزارش مالی

بند ٥ گزارش ،نیز اشاره به مطلب خاص داشت که مدیر عامل گفت، فرآیندهای قانونی، اعتراض و شکایت به دیوان عدالت اداری برده شده و رای به نفع شرکت صادر گردیده است.

بند ٦ موضوع تامین آب و منابع جدید معدنی را هدف قرار داده بود که مدیر عامل در پاسخ گفت: اقدامات لازم و مذاکرات در آنومالی نزدیک به مجموعه نهایی شده است و مشکلی وجود ندارد، همچنین برای تامین آب هم استفاده از فاضلاب اردکان در فاز اجراست و آب خلیج فارس هم تا پایان سال به گل گهر و ١ تا ١ سال نیم آتی نیز به چادر ملو می رسد؛ بنابراین نگران نیستیم.

تقسیم سود 33 تومانی

گفتنی است، با توجه به عملکرد شرکت که منجر به سود، از ٧٨٠ میلیارد تومان به ١٢٠٠ میلیارد تومان شده است، همچنین شرایط مطلوب شرکت، رشد قابل توجه سود شرکت، گزارش حسابرس مطلوب و شرایط خوب مجموعه، تقسیم ٣٣ تومان سود نقدی تصویب شد .