در حال حاضر با توجه به قرار گرفتن قیمت در محدوده تجمع ترازهای فیبوناچی و همچنین ضعف در ساختار صعودی قیمت به نظر می رسد که....

این مطلب در طول بازار به روز می شود....

 

09:00 طی هفته های اخیر شاهد رشد ارزش هر سهم بهمن دیزل با نماد معاملاتی خدیزل از حوالی 340 تومان تا قیمت های 440 - 445 تومان بودیم. به عبارتی دیگر در این مدت قیمت هر سهم چیزی در حدود 30 درصد رشد داشته است. در حال حاضر با توجه به قرار گرفتن قیمت در محدوده تجمع ترازهای فیبوناچی و همچنین ضعف در ساختار صعودی قیمت به نظر می رسد که به زودی روند رو به رشد سهم خاتمه می یابد. در اسیلاتور rsi هم واگرایی منفی مشاهده می شود. به این ترتیب خرید سهم در قیمت های فعلی را با دید کوتاه مدتی و نوسان گیری توصیه نمی کنیم. با این حال با توجه به پ بر ای سهم و نزدیکی به زمان برگزاری مجامع ، برای میان مدت و بلند مدت همچنان گزینه کم ریسکی است.

 

 

09:20 چند روزی است که نمادهای گروه سرب و روی مورد تووجه اهالی بازار قرار گرفتند. در این بین نماد فاسمین هم پس شکست خط روند صعودی یک بار دیگر به بالای این حمایت داینامیک برگشت. به نظر می رسد طی روزهای آینده ارزش هر سهم شرکت در قالب یک ÷ترن هارمونیک Crab تا حوالی 260 - 265 تومان رشد نماید. با این حال با توجه به اینکه نسبت ریسک به ریوارد سهم در حال حاضر 1 می باشد ، خرید سهم ÷رریسک ارزیابی می شود.

 

 

09:35 طی سه ماه اخیر برآیند نوسانات قیمت سهام شرکت مپنا نزولی بوده است. به گونه ای که هر بار قیمت کف پایین تر از کف قبلی تشکیل می داد و سقف جدید از شکست سقف قبلی ناکام بود. نوسانات قیمتی سهم را در این بازه زمانی در یک کانال نزولی محصور کردیم. در روزهای اخیر پس از برخورد قیمت با کف کانال و شکل گیری واگرایی مثبت در اسیلاتور RSI شاهد افزایش تقاضا در این نماد بودیم. در صورتیکه که قیمت بتواند طی معاملات امروز و فردا با حجم بالا ، خط بالایی کانال را بشکند ، عملا سهم از فاز نزولی خارج می شود. هدف اولیه قیمت در کوتاه مدت 950 - 960 تومان است و در میان مدت سهم پتانسیل رشد تا 1120 تومان را می تواند داشته باشد.

 

 

09:55 پس از ریزش سنگین ارزش سهام شرکت سایپا دیزل با نماد معاملاتی خکاوه از حوالی 225 تومان تا محدوده 125 تومان ، چند روزی است که به واسطه زمزمه هایی از واگذاری بلوک این شرکت به سوئدی ها شاهد افزایش تقاضا در این نماد هستیم. به لحاظ نموداری با توجه به واگرایی مثبت شکل گرفته در اندیکاتور MACD این افزایش تقاضا قابل پیش بینی بود. در حال حاضر باند مقاومتی 170 -180 تومان سطح سرنوشت سازی در پیش روی قیمت است. در صورتیکه سهم از این محدوده به سلامت عبور کند ، انتظار رشد قیمت تا حوالی 215 تومان در قالب الگوی هارمونیک Shark Attack را داریم.

خرید سهم برای افراد ریسک گریز توصیه نمی شود!

 

 

10:10 نوسانات قیمتی نماد کاذر را می توان داخل یک کانال صعودی محصور کرد. به نظر می رسد قیمت آرایش reAB=CD را تکمیل کرده است. پیش بینی می شود سهم تا حوالی سقف کانال یعنی محدوده 215 - 220 تومان رشد داشته باشد.